Kempovka

RE:заявка

SVWVEnick_blackhills.rubicus.comTUJE 29.08.2020
NFDAWmessage_blackhills.rubicus.comJUYGTD

Titulek

Akéla 29.08.2019
Ahoj osado. Co se to s vámi stalo? Koukal jsem na příspěvky, poslední je z roku 2013... Osada snad již nefunguje? To by mě docela mrzelo. (teď doufám že si tohle někdo přečte)

Re: Titulek

Otík 02.11.2019
Osada stále funguje. Osadníci stárnou ale snažíme se.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertrix 02.06.2018
The men's prostate is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections from the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most forms of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to consider to ensure a normal prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must select prostate examination at least per year.

ALBERTA PLZEN

koníček 13.02.2018
Ahoj pozdrav všem kamarádům z osady

kamarádům

Okounka 27.11.2016
Ahoj kamarádi,večer na Kaprbále byl nádherný.Už se těším na další akce s váma ,ahoj .,,Ať je léto nebo mráz na vandru se sejdem zas.,,

pozdrav

Ringo 30.04.2016
Tak jsem po návštěvě(skutečné) Medvědího campu zavítal(virtuálně) na váš camp. Rád bych se k vám někdy podíval. S někým jsem se možná setkal i osobně.Flagmee - jestli bydlel dřív v Hnojnici, tak se známe určtě.Na pomníčku máte i Soptíka - jestli skončil život v lednu 2011 na Kačabače, tak jsme se taky znali. Jo, a do strun se občas taky snažím hrábnout.

John

Smithk403 29.05.2014
I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website ddkbbckegddddbec

Všem

Otík 24.12.2013
Hezké prožití svátků vánoc a nového roku Všem kamarádům, kamarádkám, přatelům osady, osadníkům přeje Otík.

Hezký stránky

Šmoulina 14.12.2013
Ahoj kamarádi,
úplně náhodou jsem se dostala na Vaše stránky.
Hledala jsem kontakt na kamarády z jedné osady, kam jsem dřív ráda jezdila.Podle stránek vypadáte na fajn partu kamarádů. A budete dělat nějakou akci budu ráda, když pošlete zvadlo. Ráda Vás poznám osobně. Zvlášť ta prohibice se mi u Vás líbí.
Šmoulina
mlcakovam@seznam.cz

Malá Země

Toulavej Medvěd 20.11.2013
Tak sem si konečně udělal čas a prošel sem si kus Malé Země už sem vtěch místech nebyl téměř 20 let to nepočítám údolí Pekla. Tenkrát sem párkrát tábořil na Skleněným vrchu. Včera sem prošel ještě Čokládovou hvězdu a mrknul na Hřebík co stavěl kamarád Fox s partou dnes žije na Kozlech .
Chtěl bych pozdravovat Mártyho co maká na Hřebíku udělal tam kus práce a já si zas udělám někdy v zimně čas a vyrazím na víkend za humna protože jak sem se přesvěčil i za humny je pořád stejně krásně jako za mlada ahoj Medvěd

Ahoj kamarádi

Kastelán 03.11.2013
Náhodou jsem se dostal na Váš velmi pěkný web.
Jsem už tak trochu tramp v.v. :-), ale ještě stále aktivní a jsem rád, že vandrování stále ještě pro někoho znamená ten správný život. Modrou oblohu a suchou stezku přeje Kastelán

odkaz na web

Dick senior 05.08.2013
Ahoj Kamarádi!
Určitě jsme se párkrát na vandru setkali ( na akcích T.O. Safírové hlavy) a tak jsem docela rád, že jsem objevil Váš web. Protože se po vandrech proháním celý roky s kamerou, dokopali mne kamarádi, se kterými ještě občas vyrazíme, abych se podělil o 8 mm filmy a videa. A tak jsem spustil web www.studiodikandov.wbs.cz
Budu rád, když juknete a okomentujete.
Dick z T.O.S. Rezavý kvér

pozdrav

Káně 28.05.2013
ahoj kamarádi,
na "bleku" jsem už delší dobu nebyl, naposledy byl srub zamčený /velká škoda/ je tedy pro návštěvníka nefunkční, stejně jako kostel pro věřícího, když leje a on se tam nedostane, protože je taky zamčeno...koukám, že cheche z bývalého O.M.D je u Vás. T.O. Pašerák už taky léta nestojí, naše osada je stále funkční, jsme kousek proti proudu nad pašerákem, takže pro trénink paměti-vzpomene si někdo z Vás na název naší osady? Nápověda: hledej v dobách před 20 lety...Ahoj Káně.

Re: pozdrav

Otík 17.06.2013
Ahoj Káně.
Na Vaší osadu jsem se informativně zeptal Chechtavýho, jako starého pamětníka ohledně sever. osad. Tokeach.
Co se týče uzamčení srubu. Jak víš, doba se mění. Někteří lidé si neváží práce druhých a zníčí co můžou. Když jsi u nás byl před dvaceti lety, srub se také zamykal a nikomu to nevadilo. Klíče se dali půjčit. Jistě si také pamatuješ, jak to vypadalo okolo srubu dříve a jak dnes.
Myslíš si snad, že jsme to spálili a zničili my?...... Otík.

Re: Re: pozdrav

Káně 18.06.2013
Ahoj osadníci,
tak to mě mrzí, nic o spálení a ničení nevím. Na naší osadu se pokusili před pár lety nastěhovat mladý /asi z Krupky/ a solidně to rozjeli ve stylu alkohol, rachot, bordel...naštěstí jejich řádění ukončil jakýsi lesák, který vše zapálil. Dali jsme co se dalo do pořádku a fungujem dál.
Ahoj klid a pohodu všem.

Re: Re: Re: pozdrav

Cheche 19.06.2013
Ahoj,
pošli mi kontakt na sebe, rád bych ti přeposlal zvadlo na náš oheň. Díky blackhills@email.cz

Re: pozdrav

kompas 15.07.2013
Ahoj moc zdravim.Kdyby jsme srub neuzamkli uz by davno nestal.Nebylo nic prijemnyho mit dva krat tydne na uchu lesaky s tim at si tam jdem udelat poradek.Pred ctyrmi lety si klub ceskych turistu na byvalem miste osady Klondyke(u Kesltaichu) zbudoval turisticke odpocivodlo a dnes nic z nej nezbylio:-(Pritom je to tak krasny flek.Jinak asi vis,ze Peta z decaku co tam chodil na Tokeah s vami je ve Finsku.25.8.na videnouRad te uvidim.Asi pred dvema rokama jsme delali pochod po zaniklejch osadach uncinska a s potesenim jsme zjistili,ze to na vadi osade zije. Ahoj. Kompas

Re: Re: pozdrav

Káně 08.08.2013
Ahoj, zajímal by mě ten Péťa z děcáku-netuším o koho jde. Kontakt na mě: sorfic@seznam.cz

:-)

Kompas 725298271 29.01.2013
8.2-10.2.Sankovacka na Komarce 16.3.Jarni bal Vse je omezeno poctem volnych mist,takze kdo se ozve driv ma listek nebo nocleh.

Re: :-)

ŠPÍKOVCI 03.02.2013
BEREM NA TUTI 2 LUPENY NA JARNÍ BÁL ...

Pošta

Ječmen 03.12.2012
Ahoj kamarádi,
nemáte letos zvadlo na aljašku? Docela bych s Lu jel.. :) Mohli by jste mi ho kdyžtak někdo poslat na mail? jecmen1985@seznam.cz
Nevím, kam se jinam obrátit...
Díky moc a Ahoj! :)

Ječmen

Oprava????

Mick 27.06.2012
Ahoj kamarádi,
byly časy kdy na vaší osadě byly lavičky se stříškou-sice z igelitu,ale byly.Taky byly časy kdy se tam sešlo každý víkend min.5-10lidí.Ale hlavně se nic neničilo,naopak jste se ,,starali'' o pořádek a ,,hlídaly to tam'' Není to zas tak dávno,maximálně 7let.A nyní?
KATASTROFA!!!!!!!
O osadu se nestaráte,lavičky jsou v dezolátním stavu-pokud už nejsou úplně pryč,okolí je plné bordelu,papírů no prostě KATASTROFA......
Neříkám že je to vaše vina,to at si sáhne každý do svého svědomí,ale asi mluvím za všechny když se ptám : Co s tím hodláte dělat?Vám nevadí jak to tam nahoře vypadá?Byly časy kdy jsem tam chodíval hrozně rád,víkend co víkend,ale posledních pár let už tam zajdu tak max.3-4 do roka,je to tam STRAŠNÉ,člověk by i slzu uronil,tak hrozně to tam vypadá.Není to škoda?Tolik krásných chvil jste tam prožily a ted to necháte zničit? Kamarádi PROBERTE SE !!!!!!!!

Re: Oprava????

Cheche 11.07.2012
Milý Micku,
ano byly to hezké časy, když jsi přijel na Black a bylo uklizeno, ale byli hezké časy i ty když přijeli kamarádi a uklidili tam, zrovna myslím že po tvých návštěvách tam moc uklizeno nebylo. Já když přijedu tak si tam uklidím a spokojeně můžu vegetovat.
Co se týče laviček, ty jste si zničili sami, mě stačí zem, jedu přece na vandr tak co. Taky se dřív nezamykal srub a to díky Vám milý návštěvníci už také není možné.
A že se nestaráme??? Proč bychom měli, lidé asi mají rádi když mohou vegetovat v bordelu. Co jste proto udělali abyste byli v rozkvétajícím lese. Nic jako vždycky. kritizovat je tak lehké ale zvednout prdel a udělat něco pro čistotu lese to už se nikomu nechce že.
JÁ PROBRÁN JSEM ALE CO VY KRITICI?????

Re:Oprava????

Mick 23.12.2013
Milý Cheche,
je mi blbý odpovědět až po ,,pár'' měsících,ale musím,nedá mi to.
Budu Upřímnej a narovinu. Že ti huba neupadne!Zrovna tobě!
Proč?Zrovna Ty bys měl sáhnout do svého svědomí a uvědomit si co píšeš za blbosti.
Jde mi o jedno.Proč píšeš že zrovna po mě moc uklizeno nebylo,když spousta lidí ví že zrovna já tam chodil po lese a sbíral odpadky po ostatních.To jsi zřejmě bud zapoměl,nebo neviděl když jsem sbíral dřevo na ohen,odpadky a ty?Spolu s Otíkem jste seděli na prdeli a bylo veselo.Je pravda že za ty roky jsem tě tam viděl MAKAT jen jednou......Docela málo.Při té příležitosti bych ti měl připomenout jedno-Kdo tam porazil soušku jak kráva a odtáhnul ji sám ke srubu zatímco vy jste seděli a kecali?Jen zapoj pamět a vzpomínej.Jen bud tý lásky a neurážej mě hláškami že po mě byl bordel.Každý z té doby kdo tam chodil to může dosvědčit.

Re: Re: Oprava????

Lesupán 23.11.2018
Zbourat vyhnat a klid zvěři!!!

Re: Oprava????

Cheche 15.07.2012
Milý Micku,
nedalo mi to a vydal jsem se na Black. A musím říci jak tam bylo uklizeno jsem nezažil mnoho let. Nechápu proč mluvíš o bordelu, tento rok je tam ZATÍM nadmíru pořádek. A to vím i z pravidelných kontrol osadníků a přátel osady.
Jo a zapoměl jsem dodat s tím staráním o osadu. Odbornému oku jistě neušlo, že loni byla provedena rekonstrukce srubu a to výměnou základních jeho klád. Myslím že práce to byla dosti perná a namáhavá, ale podařilo se.
Nechápu milý Micku o co ti jde???

Re: Oprava????

Kompas 03.08.2012
Nechapu toho ,nebo ty kreteny co maj z toho ze nici to co sami nevybudovali,ukazka kretenizmu na entou.Skoda,ze nenajdou odvahu ric,jdem na Black delat bordel.Zestarli jsme,ale nezhloupli.A delat kovbojickum hlupaky nas uz davno neba.Vsem slusnym Ahoj,a uzijte si pohodu na osade.

Krásný nový rok

Medvěd T.O.Stone City 01.01.2012
Ahoj kamarádi,přeji vám krásný nový rok a hodně vandrů.Chtěl bych poprosit,aby jste si upravili odkaz na naše osadní stránky.Správná adresa je zde: http://stonecity.webnode.cz/

Suchou stezku a modré nebe.Medvěd

poděkování

Otík 23.12.2011
Ahoj kamarádi a kamarádky. Děkujeme Vám za vzkazy,připomínky .... a přejeme Vám v novém roce hodně štěstí a zdraví. Osadníci a přátelé osady.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

     

Heslo osady:

Ať je léto nebo mráz na vandru se sejdem zas.

Vyhodnocení Soutěže: 

Hledá se Qído!

Kontakt

Cheche Jack tel: 777773934 blackhills@email.cz